/
Titulinis
/
Lipnios juostos
/
Įrankiai lipniai juostai

Įrankiai lipniai juostai

    

H11CP

Įrankis skirtas 48 mm pločio lipniai juostai klijuoti. Šis įrankis turi tvirtą metalinį korpusą, rulonėlio išsukimo stabdį ir juostos nupjovimo peilį. Dirbant šiuo įrankiu gerėja darbo kokybė, juosta geriau yra prispaudžiama prie įvairių paviršių. Įrankis gali būti naudojamas ne tik didelėse pramonės įmonėse, bet ir buityje.

 

    

H75CP

Įrankis skirtas 75 mm pločio lipniai juostai klijuoti. Šis įrankis turi tvirtą metalinį korpusą, rulonėlio išsukimo stabdį ir juostos nupjovimo peilį. Dirbant šiuo įrankiu gerėja darbo kokybė, juosta geriau yra prispaudžiama prie įvairių paviršių. Įrankis gali būti naudojamas ne tik didelėse pramonės įmonėse, bet ir buityje

 

    

E - 7R

Įrankis skirtas 9 mm pločio lipniai juostai klijuoti. Šio įrankio pagalba automatiškai užklijuojami įvairūs polietileno maišeliai. Taip pat įrankis turi papildomą peilį kuris lygiai nupjauna nereikalingą maišelio dalį.

 

    

E - 7R stainless steel

Įrankis skirtas 9 mm pločio lipniai juostai klijuoti. Šio įrankio pagalba automatiškai užklijuojami įvairūs polietileno maišeliai. Taip pat įrankis turi papildomą peilį kuris lygiai nupjauna nereikalingą maišelio dalį. Įrankis pagamintas iš nerūdijančio plieno, todėl jis naudojamas maisto pramonėje kur yra didelė drėgmė, veikia įvairios rūgštys ir druskos. 


Detalesnė informacija

Lipni pakavimo juosta
Popierinė lipni juosta
Spalvota lipni juosta
Įrankiai lipniai juostai